Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Gorzkowiczki

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

159 000 zł3 669 m² 43,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna, ustawna działka w miejscowości Gorzkowiczki o powierzchni 3066 m2. Składająca się z dwóch numerów ewidencyjnych : 1030 i 1031 obręb Gorzkowiczki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy, ul. Reymonta

Radomsko(Gorzkowiczki + 21 km)

26 zł/m²14,98 m² 389 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 14,98 m2 usytuowany w budynku dworca w Radomsku przy ulicy Reymonta 53.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wólka Łękawska

Wólka Łękawska(Gorzkowiczki + 16 km)

153 800 zł3 845 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę w Wólce Łękawskiej ( gmina Bełchatów). Działka o powierzchni 3845m2 (wymiary ok.15 szerokości i 255 głębokości)m) w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

4 059 540 zł10 683 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Bełchatowie na ul. Czaplinieckiej. Działka o regularnym kształcie około 97x114m o powierzchni 10683m2 z przeznaczeniem w mpzp jako inne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Straszów

Straszów(Gorzkowiczki + 11 km)

150 000 zł8 000 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| powierzchnia działki 8000m2, kształt zbliżony do trójkąta szerokość od ulicy ok 137m. Woda i prąd w drodze. Dojazd do działki drogą gminna asfaltową. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piotrków Trybunalski

Przyszłość,Piotrków Trybunalski(Gorzkowiczki + 22 km)

156 000 zł43,22 m² 3 609,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przestronna kawalerka do generalnego remontu położone na pierwszym piętrze kamienicy lokalizacja : piotrków trybunalski ulica Wojska Polskiego powierzchnia mieszkania to 43,22 m2. Składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sadowa

Niechcice(Gorzkowiczki + 5 km)

25 zł/m²44 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy, wielkość lokalu 44 m2 , w tym 30 m2 główne pomieszczenie, 14m2 pomieszczenie zaplecza z toaletą. W pomieszczeniu zaplanowana jest klimatyzacja. Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poprzeczna

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski(Gorzkowiczki + 22 km)

310 000 zł48,15 m² 6 438,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju o powierzchni 48,15 m2, położone na IV piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wiślana

Krakowskie Przedmieście-Sulejowska,Piotrków Trybunalski(Gorzkowiczki + 22 km)

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Nowa, atrakcyjna cena! super lokalizacja. Do sprzedaży środkowy segment o powierzchni około 110 m2, położony w Piotrkowie Tryb., na Osiedlu Wiślana. Budynek mieszkalny posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bełchatów

Bełchatów(Gorzkowiczki + 22 km)

300 000 zł78 m² 3 846,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowo zmodernizowany lokal handlowo-usługowy na sprzedaż Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy, który po gruntownym remoncie jest gotowy na nowego właściciela. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Gorzkowiczki

Gorzkowiczki,łódzkie

120 000 zł65 m² 1 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 100 m²

DO sprzedania siedlisko , gorzkowiczki dom mieszkalny 57 m2, stodoła murowana 130 m2, budynek gospodarczy 38 m2, działka 13100 m2. Dom parterowy z lat 60-tych, murowany, kryty papą, do remontu; dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzkowiczki

Gorzkowiczki,łódzkie

230 000 zł90 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Oferujemy do sprzedaży siedlisko W miejscowości gorzkowiczki, gmina gorzkowice dom ok. 90 m2, działka 5300 m2 Możliwość finansowania w programie "mieszkanie dla młodych" dom.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij